Naar inhoud

Winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

Artikel: Lancering Mémoire Magique

Lancering Mémoire Magique
Archives

Lancering Mémoire Magique

FINALLY, SOMETHING BRAND NEW! De afgelopen tijd zijn we met ons team ontzettend druk bezig geweest om een collectie samen te stellen waarmee je jouw persoonlijke verhaal vertelt. Oorbellen en kettingen zijn er in heel veel verschillende soorten, veel van deze sieraden lijken op elkaar. Vandaar dat we iets unieks voor jullie wilden doen. Onze Spring 20 collectie draait helemaal om jou en geeft je de kans om je eigen verhaal te creëren.

What’s new?

Onze favoriete Atelier Collection heeft een major upgrade gekregen. Om je earparty nog meer eigen te maken, kun je met de nieuwe birthstone dangles, symbolen en initialen nog meer combinaties maken. Met de birthstones kun je zelf kiezen uit twaalf van de mooie zirconia gekleurde dangles die geïnspireerd zijn op de geboortesteen van elke maand. De maand mei heeft bijvoorbeeld emerald-kleurige steentjes en juli heeft robijn-kleurige zirconia stenen. Zo is er voor elke maand een andere kleur zirconia steen. Een leuke stylingtip: houd je dierbaren dichtbij je door hun birthstone te dragen. Maak je look af door deze te combineren met een initiaal. Ook zijn nieuwe kettingen gelanceerd. Het idee is hetzelfde als de Atelier Collection. Upgrade je neck stack en personaliseer je look met betekenisvolle charms, birthstones en initialen. Kies één of meer van de tien charms en bevestig deze aan één van onze 5 basic kettingen om deze betekenis en persoonlijkheid te geven. Everyone has a story. What is yours? Tot slot zijn drie nieuwe ear cuffs, een threader en een zirconia chain oorbel aan de collectie toegevoegd. So many new things, where to start!? Time for some sneak peeks. Hieronder een overzichtje van de dangles voor aan de oorbellen en de charms voor aan de kettingen.

Behind the scenes

Oui oui, Paris! Vorig weekend is een deel van ons team naar het prachtige Parijs gereisd om de producten samen met de prachtige Laura Tolleson op beeld te zetten. Hieronder zie je een aantal toffe behind the scene foto’s. Mocht je nou zelf een te gekke neck stack hebben samengesteld of wil je graag jouw verhaal vertellen met je earparty of je ketting? Tag ons dan op Instagram met de hashtag #WearYourStory.  

Read more

Geboortesteen ketting
group:ketting

Geboortesteen ketting

Let's get personal. De lancering van de Atelier Collection was de start voor het personaliseren van je sieraden bij Eline Rosina, waarbij je door middel van je eigen wensen je custom made earparty ...

Meer informatie
Lancering Summer '20 Collectie
Archives

Lancering Summer '20 Collectie

Wat betreft de temperaturen van de laatste paar weken kunnen we best stellen dat de zomer onderweg is. Temperaturen van rond de 20 graden wil natuurlijk zeggen dat de zonnebril overal mee naartoe g...

Meer informatie